Tags

Jacek http://www.autoskupslaski.pl/skup-samochodow-malopolska-i-slask Kurski jest oficjalnym kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na członka sejmowej komisji śledczej mającej zbadać naciski na spcesłużby za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jego kandydatura zostanie zgłoszona jutro – powiedział szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski.
Wcześniej członkowie Prezydium Sejmu sprzeciwili się wysuniętej poprzez PiS kandydaturze Antoniego Macierewicza na członka tej komisji. W ich ocenie zostały likwidator Wojskowych Służb Informacyjnych jest osobą niewłaściwą do brania udziału w
pracach http://www.autoskupslaski.pl/skup-samochodow-malopolska-i-slask tej komisji.
Według Gosiewskiego sprzeciwianie się kandydaturze Maciereiwcza jest niedopatrzeniem ponieważ dysponuje on duża więdzą na zagadnienie działalności służb specjalnych. Szef klubu PiS podkreślił, że były likwidator WSI pełniłby bardzo bardzo ważną rolę w pracach komisji.
Przemysław Gosiewski uważa, ze Antoni Macierewicz płaci na dzień obecny polityczną cenę za zlikwidowanie Wojskowych Służb Informacyjnych. Jego zdaniem jest za to represjonowany poprzez niektórych polityków z prezydium

Sejmu. http://www.autoskupslaski.pl/skup-samochodow-malopolska-i-slask W opinii Gosiewskiego członkowie prezydium mogą mieć żal do likwidatora za to, że wytknął im ich niedociągnięcia w czasach, kiedy los WSI był w ich rękach.
Przemysław Gosiewski poinformował, że dziś marszałek sejmu Bronisław Komorowski ponownie odmówił rozpatrzenia wniosku klubu PiS o włączenie Antoniego Macierewicza do zleceń sejmowej komisji śledczej.
Jednocześnie Gosiewski zdementował prasowe doniesienia o odejściu Macierewicza z PiS, który miałby założyć swoją

Advertisements